Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Причому тут Мартинюк, – Каспрук прокоментував ситуацію у ліцеї №4

На думку мера, законних підстав для звільнення головного освітянина міста немає 
Під час сесії міської ради депутати обурилися через той факт, що мер Олексій Каспрук знав – директора ліцею №4 звинувачують у сексуальних домаганнях, однак не повідомив про це ні депутатів, ні громаду.

– На своїх прес-конференціях ви розповідаєте все що завгодно, але жодним словом не обмовилися про таку жахливу ситуацію у ліцеї. Це важлива інформація, але ви її замовчуєте, не подаєте суспільству, – зазначив депутат Василь Продан.

Натомість депутат Андрій Брязкало зазначив, знаючи про такі порушення в освіті, мер мав би звільнити керівника управління Сергія Мартинюка. І депутати це неодноразово пропонували.  

Однак Олексій Каспрук натякнув, звільняти головного освітянина наміру не має. Більше того, розповів, про ситуацію у ліцеї взагалі ніхто би не дізнався, якби директор Мирослав Починок та чоловік учительки, який його побив, уклали мирову угоду.
– Мені потрібні законні підстави, ви можете проголосувати, що захочете, звільнити, розстріляти, спалити, повісити на Центральній площі. А я підписую розпорядження про звільнення. І потім різні головні лікарі-корупціонери ходять і через суди відновлюються на роботі, тому що законних підстав для звільнення нема, – заявив мер.

– Причому тут Мартинюк до директора, який домагався учительку у школі. Чи чоловік учительки набив директору пику. Причому тут Мартинюк, – сказав Олексій Каспрук. скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж