Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Виконавча влада Чернівців працює украй погано, – Продан

Усе через невміле керівництво міського голови 
Саме секретар може допомогти виконавчій владі міста працювати краще, вважає депутати міської ради від партії «Рідне місто» Василь Продан. Про це він розповів у програмі «Суть Речей» на Радіо 10, пише інформаційне агентство АСС.

– Усе, що стосується виконавчої влади, це повноваження міського голови. Як працює МіськШЕП, чи аеропорт, чи «Калинівський ринок» і його керівництво, це – виключно повноваження міського голови. Депутатський корпус приймає бюджет, розподіляє кошти. Вже виконавча влада, керівники департаментів, управлінь і міський голова мають організувати роботи на ці кошти. Але з року в рік, три роки поспіль у кінці бюджетного року по 200-300 мільйонів залишаються невикористаними. Виконавча влада працює украй незадовільно. Все, що може зробити депутатський корпус – це визнати роботу міського голови незадовільною,  допомогти йому, якщо він хоче дослухатися цих питань, але на сьогодні він не прислухається до депутатського корпусу і крайня міра – припинення повноважень міського голови. Я думаю, що до цього у нас в міській раді не дійде.

Василь Продан також зазначив, за мера Олексія Каспрука 2014 року проголосувало 62 тисячі чернівчан, через півтора роки вже 27 тисяч, тобто вдвічі менше.  
– Люди дивляться і сесії, і бачать, що відбувається навкруги, в освіті, в охороні здоров’я. У 2012 році Чернівці займали перше місце за рівнем комфортності і в Україні, а зараз – 16-те. Це чернівчан не може задовольняти, – підсумував депутат.
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж