Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Кавомати Tako Чернівці Головна 177

Виборам секретаря Чернівецької міської ради перешкоджав Бурбак

Василь Продан пояснив, чому підписи за його кандидатуру збирали так довго  Чому у Чернівецькій міській раді і досі немає секретаря та хто стояв на заваді його обранню – про це у програмі «Суть Речей» на Радіо 10 розповів депутат Василь Продан, пише інформаційне агентство АСС.
 
– Я з першого засідання сесійного казав, що треба обрати секретаря і що наша фракція, яка користується найбільшою підтримкою чернівчан, має, як мені здається, першою пропонувати свою кандидатуру. Міський голова відмовився, він запропонував свою кандидатуру, це тоді був пан Сєхов і після того, як цю кандидатуру не підтримали, жодних кандидатур не було, – зазначив депутат.
 
Василь Продан також наголосив, за свою кандидатуру 21 підпис йому довелося збирати довго.
 
– Це не так легко зробити, коли у нас партійна система. Кожна партія орієнтується, на жаль, не на те, що потрібно місту, а на те, що йому каже партійний керівник. Тому так нелегко було зібрати цей 21 підпис. Наприклад, БПП «Солідарність», з цієї фракції у мене гарні стосунки з кожним депутатом, але вони не дали жодного підпису. Керівництво сказало не підписувати. Знаю, що і в інших фракціях так було. Мало того, Максим Бурбак, впливова людина в Києві, керівник фракції 80 депутатів Верховної Ради, він також всіх просив не підтримувати мою кандидатуру. Виключно з цього, я думаю, що ніхто у цьому немає сумніву, саме тому підписи збиралися так довго, – розповів Василь Продан. скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж