Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Розпускати найдемократичнішу міську раду в Україні недоцільно, – Продан

Секретар міської ради пояснив, чому він проти переобрання депутатів 
Василь Продан заявив, що вважає недоцільним та неправильним переобрання Чернівецької міської ради, яка за результатами 2016 року є найдемократичнішою в Україні. За оцінками американських експертів, рівень її демократичності складає 80%.

– Якщо взяти міську раду Конотопа – не збирається 9 місяців, але ніхто не розглядає питання про її переобрання у Парламенті. У Сєвєродонєцку вбили керівника фракції БПП, проте міську раду не переобирають. То які підстави для того, щоб переобрати Чернівецьку міську раду? – пояснив секретар міської ради.
 
Нагадаємо, нещодавно з’явилась петиція, у який чернівчани закликали міського голову звернутись до Верховної ради України із поданням щодо дострокового розпуску та переобрання складу Чернівецької міської ради.

Однак, зазначив Василь Продан, мер таке звернення давно надіслав. Він також запевнив, депутати готові розглянути цю петицію на сесії міськради. 

«По суті ця петиція вже реалізована більше ніж півроку тому,  міський голова вже звернувся до Верховної ради. Тому ми можемо розглянути її, але, на мою думку, не можна звертатись два рази чи три. Верховна рада чи комітет Верховної ради за зверненням Олексія Каспрука будуть це питання розглядати.

Єдине, що не треба так довго затягувати. Якщо це звернення було дев’ять місяців тому, то звичайно треба щось вирішити. Винести це питання на сесію Верховної ради і прийняти якесь рішення: або так, або ні», – заявив секретар міськради.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж