Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

У Чернівцях посадовицю Держгеокадастру оштрафували через невчасно подану декларацію

Це правопорушення, пов’язане з корупцією 
Чернівецькою місцевою прокуратурою спільно з працівниками Управління захисту економіки в Чернівецькій області виявлено факт неподання щорічної декларації.

Зокрема, встановлено, що начальник одного з відділів Головного управління  Держгеокадастру в Чернівецькій області, будучи суб’єктом відповідальності за правопорушення, пов’язані з корупцією, несвоєчасно, без поважних причин, подала декларацію за минулий рік.

За вказаним фактом до Шевченківського районного суду Чернівців було скеровано протокол про вчинення адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією.

За результатами його розгляду жінку притягнуто до адміністративної відповідальності за ст. 172-6 ч. 1 Кодексу України про адміністративні правопорушення та накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі п’ятдесяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

Неподання декларації у встановлені законодавством терміни без поважних причин тягне за собою накладення штрафу у розмірі від 850 до 1700 гривень, нагадує Чернівецька місцева прокуратура.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж