Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

У Чернівцях виявили суддю-корупціонера

Посадовець несвоєчасно подав декларацію Правоохоронці склали протокол про вчинення адміністративного правопорушення щодо судді одного з районних судів Чернівців.

Як повідомили в Управлінні захисту економіки в Чернівецькій області, посадовець несвоєчасно подав декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2016 рік, чим вчинив адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією.
 
Відносно діючого судді 29.06.2017 складено протокол про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, за ч. 1 ст. 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
 
Адміністративний протокол в установленому порядку скеровано до суду. За вчинене корупційне діяння посадовцю загрожує накладення штрафних санкцій в розмірі до 3400 гривень.
 
Загалом, за червень 2017 року Управлінням захисту економіки складено та направлено до суду 24 адміністративні протоколи щодо високопосадовців, а саме: 14 – відносно депутатів, 2 – відносно працівників ДФС області, 6 – відносно робітників лісової галузі, 1 – посадової особи органів місцевого самоврядування, 1– відносно судді.
 
А з початку 2017 року складено та направлено до суду 64 протоколи відносно державних службовців, які вчинили адміністративні правопорушення.
 
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж