Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

У 2018 році медицина Буковини отримає понад 740 мільйонів гривень

Це на понад 90 мільйонів гривень більше, аніж цьогоріч У Проекті обласного бюджету на 2018 рік майже 42% питомої ваги фінансування передбачено для системи охорони здоров’я.
Крім медичної субвенції з Держбюджету, медична галузь отримає кошти з обласного бюджету на виплату заробітної плати, оплату комунальних послуг та придбання сучасного обладнання.

Як повідомляє Департамент охорони здоров'я Чернівецької ОДА, у Проекті обласного бюджету на 2018 рік для системи охорони здоров’я передбачені видатки у сумі 743 мільйони 395,5 тисяч гривень. Заплановане фінансування на понад 90 мільйонів гривень більше цьогорічного. Дані кошти будуть скеровані на утримання установ охорони здоров’я обласного підпорядкування та здійснення низки заходів у медичній галузі, зокрема реалізації обласних програм, придбання медикаментів та виробів медичного призначення, відшкодування вартості лікарських засобів, закупівлю сучасного обладнання тощо.

У структурі видатків безпосередньо на охорону здоров’я передбачені кошти у сумі 713 мільйонів 251,5 тисяч гривень. Ще 28 мільйонів 464 тисячі гривень (де 3 мільйони 500 тисяч гривень – кошти освітньої субвенції) отримають освітні медичні заклади й 1 мільйон 680 тисяч гривень скерують на заклади культури в системі охорони здоров’я. Загалом, на 2018 рік депутати обласної ради виділили на медицину рекордну суму коштів з обласного бюджету.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж