Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Обласна рада додатково скерувала на потреби медзакладів понад 8 мільйонів гривень

Найбільше коштів виділили на забезпечення лікування хворих методом гемодіалізу в обласній лікарні
Обласна рада додатково скерувала на потреби медзакладів понад 8 млн. грн.
 
Про це повідомляє Департамент охорони здоров'я Чернівецької обласної державної адміністрації.
 
Видатки вдалося збільшити за рахунок додаткових надходжень від перевиконання дохідної частини обласного бюджету.
 
Зокрема, на забезпечення лікування хворих методом гемодіалізу в обласній лікарні з них скерували 4,5 млн.грн, на придбання реактивів для гормональних досліджень, визначення торч-інфекцій та біохімічних досліджень в обласному діагностичному центру – 1 млн. грн.
 
Лікарні швидкої медичної допомоги на облаштування спеціальної палати для затриманих та взятих під варту осіб виділили 50 тисяч грн., на придбання медикаментів та кисню – 400 тисяч грн., на закупівлю продуктів харчування – 300 тисяч грн., а поточний ремонт реанімаційного обладнання – 100 тисяч грн.

Також майже мільйон гривень із означених коштів депутати скерували на виконання регіональних програм з онколлогії та кардіології. Так, обласному кардіологічному диспансеру на виконання заходів "Регіональної програми запобігання та лікування серцево-судинних захворювань "Зупинимо інфаркт" на 2016-2018 роки" було виділено 200 тисяч грн., а обласному онкологічному диспансеру на придбання медикаментів у рамках виконання заходів "Регіональної програми боротьби з онкологічними захворюваннями на період з 2017 по 2019 роки" – 500 тисяч грн.

Частину коштів депутати передбачили для поточних ремонтів в обласній лікарні, ремонт системи водопостачання в обласному центрі крові, ремонтні роботи в обласному дитячому протитуберкульозному санаторії "Садгора", на завершення капремонту покрівлі обласного бюро судово-медичної експертизи по вул. Кишинівській, 2 тощо.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж