Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

На проспекті Незалежності будуть додатково освітлені 12 пішохідних переходів

TK Boom одяг та взуття Чернівці вулиця Ентузіастів 3

Депутати підтримали петицію

На сесії Чернівецької міської ради депутати розглянули петицію щодо освітлення пішохідних переходів та заміни ліхтарів на LED ліхтарі більшої яскравості на проспекті Незалежності.
 
Як повідомили в департаменті житлово-комунального господарства міської ради, загалом у Чернівцях є 148 регульованих та 144 нерегульованих пішохідних переходів. Додатково необхідно освітити 274 переходи,в т.ч. у першу чергу 198 переходів, які розміщені на магістральних вулицях з інтенсивним рухом транспорту, біля закладів освіти.  На проспекті Незалежності на ділянці від вул.Головної до вул.Героїв Майдану є 8 нерегульованих та 4 регульованих пішохідних переходи.
 
До проведення реконструкції дорожнього полотна на проспекті Незалежності першочергово пропонується додатково освітити 12 пішохідних переходів (орієнтована вартість обладнання – 360 тис.грн. без врахування вартості встановлення додаткових опор), замінити дорожні знаки «Пішохідний перехід» на знаки із світлодіодною підсвіткою ( орієнтована вартість -280 тис. грн.), провести реконструкцію зовнішнього освітлення ( орієнтована вартість -700 тис. грн.).
 
Депутати підтримати петицію щодо облаштування на проспекті Незалежності додаткового освітлення 12 пішохідних переходів, заміни дорожніх знаків «Пішохідний перехід» на знаки із світлодіодною підсвіткою, проведення реконструкції зовнішнього освітлення із встановленням ЛЕД-світильників.
 
Департаменту житлово-комунального господарства міської ради доручено підготувати проект рішення міської ради щодо внесення відповідних змін до програми «Комфортне місто» та подати бюджетний запит на виділення у 2018 році коштів для виготовлення комплексної схеми організації дорожнього руху у Чернівцях, облаштування додаткового освітлення 198 пішохідних переходів, які розміщені на магістральних вулицях з інтенсивним рухом транспорту, біля закладів освіти, а також виконання першочергових заходів із підвищення безпеки дорожнього руху на проспекті Незалежності.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно