Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Депутати підтримали комплексну програму забезпечення молоді житлом

За дане рішення проголосувало 26 депутатів
Депутати Чернівецької міської ради повернулись до розгляду питання і підтримали комплексну програму забезпечення молоді житлом у місті Чернівцях на 2018 -2022 роки. За дане рішення проголосувало 26 депутатів. Замість 6 мільйонів гривень, запланованих на 2018 рік для виконання Програми, буде спрямовано 3 мільйони.
 
Можливість збільшення фінансування буде розглянута на сесії міської ради за підсумками роботи впродовж 3 місяців 2018 року.
 
В Чернівцях на поліпшення житлових умов чекають 9,5 тисяч громадян, серед яких 2 тисячі молоді сім’ї та молоді одинокі громадяни. Програма передбачає надання молодим родинам , в яких вік подружжя не перевищує 35 років і одиноким молодим громадянам віком до 35 років довготермінового кредиту на будівництво житла через Чернівецьке регіональне управління Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву». На всю програму передбачається залучити понад 40 мільйонів гривень. Впродовж 2013-2017 років в місті діяла аналогічна програма, за цей час освоєно понад 10 мільйонів гривень (надано 27 кредитів). Друкувати 
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж