Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

У Чернівцях породіль почали забезпечувати медикаментами

Фото: molbuk.ua
На ці потреби у бюджеті передбачили 7 мільйонів гривень  У міському бюджеті на 2018 рік передбачені видатки на медикаментозне забезпечення пологів мешканкам Чернівців в сумі трохи більше ніж 7 мільйонів гривень, повідомляє прес-служба міської ради.
 
Ця сума розрахована для повного забезпечення медикаментами та засобами медичного призначення породіль та новонароджених. При цьому враховано, що середня вартість звичайних пологів –  1100 гривень, кесарського розтину – 3700 гривень, середня вартість перебування однієї важкохворої новонародженої та недоношеної дитини – 9000 гривень.

Як повідомили в міському управлінні охорони здоров’я, всі  породіллі та новонароджені, які зареєстровані в м. Чернівцях та поступають на пологи або кесарський розтин, забезпечуються медикаментами та засобами медичного призначення за рахунок коштів територіальної громади міста. Дороговартісними  препаратами для надання невідкладної допомоги новонародженим  з  дихальними розладами  забезпечення здійснюється за розподілом Департаменту охорони здоров’я за рахунок закупівель зроблених МОЗ України за державні кошти.
При виявленні  порушень щодо медикаментозного забезпечення породіль та новонароджених в пологових будинках міста необхідно  звертатись безпосередньо в адміністрації пологових будинків та в управління охорони здоров’я Чернівецької міської ради.
Міський клінічний пологовий будинок № 1 – т.: 524-483
Міський клінічний пологовий будинок № 2 – т.: 573-922
Управління охорони здоров’я Чернівецької міської ради – т.: 553-929.

 
 
 
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж