Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Жінку, яка вбила новонароджену доньку, засудили до двох із половиною років ув’язнення

Обвинувачена приховувала вагітність від співмешканця 
У Чернівцях Шевченківський районний суд міста призначив покарання у вигляді 2,5 років ув’язнення жінці, яка народила вдома дівчинку та відразу вбила її.

Як зазначається увироку, опублікованому в Єдиному реєстрі судових рішень, жінка проживала на зйомній квартирі із цивільним чоловіком та приховувала від нього свою вагітність. У січні 2017 року вона вдома, без кваліфікованої медичної допомоги самостійно народила доношену здорову дівчинку.

Після пологів обвинувачена перерізала пуповину ножицями, а потім із туалетного паперу виготовила кляпи, запхнула їх у рота немовляти, чим перекрила дитині дихальні шляхи.

Пізніше вона, переконавшись у настанні смерті дитини, обгорнула тіло новонародженої рушником і помістила його до декількох поліетиленових пакетів для сміття. Пакет з тілом дитини жінка залишила у підсобному приміщенні поруч із квартирою.

У судовому засіданні обвинувачена не змогла пояснити, чому вона приховувала стан вагітності від співмешканця і батьків. Також вона повідомила, що через свій вчинок шкодує.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж