Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Жінку, яка задушила свою новонароджену дитину, засудили до 2,5 років позбавленя волі

Обвинувачена виготовила кляпи з туалетного паперу та помістила їх до рота немовляти Прокуратура Чернівецької області підтримувала публічне обвинувачення у кримінальному провадженні за обвинувачення 21-річної уродженки Івано-Франківської області у скоєнні кримінального правопорушення,  передбаченого ст. 117 КК України ( умисне вбивство матір’ю своєї новонародженої дитини).

Встановлено, що 20 січня 2017 року підсудна, перебуваючи на 9-му місяці вагітності, свідомо приховуючи зазначений факт від оточуючих, самостійно народила за місцем свого тимчасово проживання ( у м. Чернівцях) цілком здорову дівчинку.

Як повідомляє прес-служба прокуратури Чернівецької області, відразу після пологів жінка, перебуваючи в обумовленому пологами психологічному стані, діючи з раптово виниклим умислом на умисне вбивство новонародженої дитини, виготовила кляпи з туалетного паперу та умисно помістила їх в ротову порожнину немовляти. Переконавшись, що дівчинка померла, помістила тільце в поліетиленовий пакет та залишила його в підсобному приміщенні будинку, в якому проживала. 

Шевченківський районний суд м. Чернівців визнав обґрунтованими доводи сторони обвинувачення та засудив жінку до двох років шести місяців позбавлення волі.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж