Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Кавомати Tako Чернівці Головна 177

Мене як секретаря міської ради позбавляють слова, – Василь Продан

Посадовець обурився через зміни у роботі мікрофона Під час позачергової сесії Василь Продан обурився через зміни у роботі мікрофона. За його словами, мікрофон на місці секретаря раніше працював постійно,нині ж його вмикають лише після вказівки міського голови.
– По суті мене як секретаря міської ради позбавляють слова, – заявив Василь Продан.
 
Олексій Каспрук же заперечив, мовляв, діє згідно регламенту, сесію веде головуючий, який надає слово, після чого й вмикають мікрофон. Постійно він працює лише у головуючого.
 
Однак колеги у сесійній залі підтримали Василя Продана.
Так, депутат Богдан Ковалюк зауважив, що мер трактує регламент так, як йому вигідно. У документі, зокрема, сказано, що міський голова надає право на виступ, а не на увімкнення мікрофона.
 
– Це безпрецедентний випадок, коли секретар міської ради, який представляє весь депутатський корпус, має просити слова, щоб висловити позицію з того чи іншого питання. У попередніх секретарів мікрофон був увімкнений постійно. Чому ввели цю технічну зміну? Це питання потребує службового розслідування. А постійну роботу мікрофону секретаря необхідно відновити до наступної сесії, – заявив Володимир Бешлей  
 
Депутати проголосували за відповідне протокольне доручення.
 
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж