Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Помер чемпіон світу Сергій Яненко

Наш земляк перемагав у бігу на 100 кілометрів

На 61 році життя помер титулований буковинський спортсмен Сергій Яненко. Про це у Facebook повідомив Юхим Штемплер. «Трагічна звістка прийшла з Буковини. Помер Сергій Яненко. Серце. Блискучий сім’янин, чудовий спортсмен, який став чемпіоном світу у бігу на 100 кілометрів. За свою тренерську кар’єру Сергій підготував багато блискучих спортсменів».

 

Сергій Яненко народився 27 листопада 1957 року у с. Десятини Коростенського району Житомирської області. Закінчив школу – інтернат м. Коростень та Чернівецький технікум залізничного транспорту. Легкою атлетикою розпочав займатися у 9 класі під керівництвом Петра Беха. Пізніше тренувався у Семена Мошковича, заслуженого тренера України Дениса Тищука та Григорія Істратія.

 

У 1975 році Сергій Яненко посів друге місце (дистанція 5000 метрів) на першості України серед школярів, яка відбулася у Донецьку. А через 15 років буковинець став третім у престижному марафоні (Лонг- Біч, США).

 

У 1997 році буковинець став чемпіоном світу у бігу на 100 кілометрів. Ці змагання відбувалися у голландському Вінсхоттені.

 

Сергій Михайлович також працював тренером обласної ШВСМ.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж