Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

На буковинця, який вбив дикого кабана, подали до суду

За вбиту тварину від браконьєра вимагають 40 тисяч гривень штрафу
Районний мисливствознавець ДП «Чернівецький лісгосп» виявив факт браконьєрства і склав протокол на мешканця Герцаївського району, який вбив дикого кабана, повідомляє прес-служба Чернівецького ОУЛМГ.
 
Справу, складену на підставі матеріалів, зібраних спеціалістами районного відділення Національної поліції, передано до суду. Суд виніс рішення притягнути правопорушника до адмінвідповідальності і призначити йому стягнення у вигляді штрафу у 1020 грн. з конфіскацією незаконного добутої тварини, хоча і без конфіскації рушниці.
 
За цим випадком Герцаївська районна організація УТМР окремо буде подавати ще й свій цивільний позов на браконьєра на відшкодування завданої державі майнової шкоди у сумі 40 тисяч гривень за втрачену тварину при незаконному полюванні.
 
Загалом, державна лісова охорона держлісгоспів Буковини з початку 2018 року провела 97 рейдів з охорони державного мисливського фонду та склала 16 протоколів про правопорушення. 
 
«До адміністративної відповідальності притягнуто 15 осіб державною лісовою охороною, один правопорушник за фактом браконьєрства притягнутий до відповідальності за рішенням суду, ще одна справа наразі знаходиться у судовому розгляді. Накладено 15 штрафів у розмірі 6 тисяч 936 грн. Основні порушення – полювання та використання зброї без відповідного дозволу, на заборонених для добування тварин, у заборонених місцях та у заборонений час, допуск собак у мисливські угіддя», – зазначає головний спеціаліст відділу лісового господарства та мисливства Чернівецького ОУЛМГ Василь Гав'юк.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж