Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

У Чернівцях презентують книгу про буковинську журналістику початку ХХ століття

«Ревю одного журналіста» – підсумок Арнольдом Шварцем 25-ти років його життєвого шляху, безпосередньо пов’язаного із журналістикою
15 лютого о 19.00 у Медіа-центрі «Belle Vue» (вул. Кобилянської, 2) презентують книгу чернівецького журналіста, шеф-редактора «Czernowitzer Allgemeine Zeitung» Арнольда Шварца «Ревю одного журналіста», написану 90 років тому.
 
«Ревю одного журналіста» – підсумок Арнольдом Шварцем 25-ти років його життєвого шляху, безпосередньо пов’язаного із журналістикою. Ця оповідь цікава не лише тим, що висвітлює стан чернівецької і загалом буковинської журналістики приблизно перших 30-ти років ХХ століття, становленням і розвитком нової модерної преси, а й показом життя журналістів, репортерів, історій почасти таких неймовірно-фантастичних або кумедних, що в них легше повірити як у художні, ніж як у реальні. 

Із книги, крізь призму професійного зростання Арнольда Шварца, можна також довідатися про те, якими були основні професійні принципи тогочасних журналістів, до яких тем посилювалася увага, про те, як ЗМІ поступово виходили на новий рівень стосунків, зв’язків із громадськістю, про перші журналістські розслідування, про появу вільної журналістики, про її вплив на суспільну думку.
 
Під час презентації можна буде більше дізнатися про Арнольда Шварца, історію появи його книги, пресу тогочасну і сучасну, поспілкуватися на багато дотичних тем, зокрема поміркувати над тим, чи можемо ми, озираючись на тогочасні ЗМІ, говорити про еволюцію нинішніх.

Книга вийшла у «Видавництві 21» у перекладі Сергія Осачука.
 
Участь у презентації візьмуть історик, перекладач Сергій Осачук та кандидатка наук із соціальних комунікацій, асистентка кафедри журналістики ЧНУ ім. Ю. Федьковича Лілія Шутяк.
 

У Чернівцях презентують книгу про буковинську журналістику початку ХХ століття

 скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж