Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

30 тисяч гривень штрафних санкцій сплатять буковинські посадовці

Штрафи наклало НАЗК за замовчування змін у майновому стані
З початку року оперативники обласного управління захисту економіки ДЗЕ Нацполіції склали 42 протоколи за порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції»

Посадовці частіш за все з запізненням повідомляли Національне агентство з питань запобігання корупції про суттєві зміни в майновому стані чи взагалі забували подати декларацію.
Наприклад, депутат однієї з районних рад придбав земельну ділянку для ведення комерційної діяльності, а повідомив про це НАЗК лише через місяць з дня покупки.

До числа порушників закону ввійшли також посадові особи обласної служби з надзвичайних ситуацій. До суду направлено протокол про адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією за ч. 2 ст.172-6 КУпАП стосовно начальника караулу обласного УДСНС, котрий несвоєчасно повідомив НАЗК про придбання квартири вартістю понад 500 тис. грн.
Адмінвідповідальність за корупційні правопорушення передбачає суми штрафів від 850 до 42 500 гривень. Також у деяких випадках конфіскацію і навіть позбавлення права займати певні посади терміном до трьох років.

З числа складених протоколів 35 розглянуто в судах. Загальна сума накладених штрафних санкцій сягає 30 тисяч гривень.
 
Прес-служба Управління захисту економіки у Чернівецькій області

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж