Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Оренда комунальних приміщень у Чернівцях : хто і за скільки?


Спільнота «Закупівлі Чернівці» у facebook розповіла деталі

Як видно з допису сторінки «Закупівлі Чернівці» у facebook, найбільшими орендаторами комунальних приміщень у Чернівцях є навчальні заклади, громадські організації, політичні партії та редакції засобів масової інформації.

«Ні для кого не секрет, що оренда та приватизація комунального майна – надзвичайно цікаві шкурнякові операції для політиків та влади (бізнесу). За домовленістю можна отримати хороше комунальне приміщення за досить доступною орендною платою. Станом на 1 лютого 2018 року місто здає в оренду 79 615, 88 м2 нерухомого майна та отримує щомісячно 2 млн. 666 тис. 700 грн. (за рік приблизно 32 млн. грн.) доходу від орендної плати.

40% комунального майна надається під комерційну діяльність різним суб’єктам господарювання. Серед них є і орендні щасливчики. 16 984,9 м2 орендують у міста навчальні заклади (вузи, училища, тощо). Майже 20% або 15 414,45 м2 орендують громадські організацію, змі та політичні партії.

Окремими категоріями можна виділити оренду комунальних гаражів та нерухомого майна для розміщення вишок стільникового зв’язку.
Найбільше надходжень від оренди комунального майна місто отримує від майна комерційного призначення (1 598 917 грн. в місяць або 60% всіх надходжень) та від оренди площі під розміщення вишок стільникового зв’язку ( 413 243,8 грн. або 15% всіх надходжень). Найменше надходжень отримуємо від оренди гаражів, приміщень для державних органів та установ та навчальних закладів.
В наступних повідомленнях, ми розповімо, хто саме і за скільки орендує у нас з вами приміщення в Чернівцях.»,  – йдеться у дописі «Закупівлі.Чернівці» на сторінці у facebook.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно