Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Засуджений намагався втекти від покарання в Росію автобусом «Чернівці–Москва»

Вклеїв своє фото у чужий паспорт і намагався перетнути кордон
Учора в пункті пропуску «Сеньківка» Чернігівської області на виїзді з України у рейсовому автобусі «Чернівці – Москва» виявили засудженого 44-річного чоловіка, котрий переховувався від правоохоронних органів.

При перевірці паспорта громадянина України, який їхав у цьому автобусі як пасажир, прикордонний наряд виявив ознаки підробки документа: переклейка фотокартки.  У ході подальших перевірних заходів встановлено, що пред’явлений для перевірки паспорт взагалі належить іншій особі. Встановлено і особу затриманого – неодноразово засуджений 44-річний громадянин України, що розшукується правоохоронними органами України за скоєння злочину, передбаченого частиною 2 статті 390 «Ухилення від відбування покарання у вигляді обмеження волі та у вигляді позбавлення волі» Кримінального Кодексу України.

У діях громадянина також вбачаються ознаки злочину, передбаченого частиною 3 статті 358 «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, їх збут, використання підроблених документів» Кримінального Кодексу України. Після проведення необхідних заходів затриманого громадянина передано співробітникам Городнянського відділення Національної поліції.

Державна прикордонна служба Українискачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж