Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Поліція провела обшуки у родичів Фищука


Губернатор визнав факт обшуків, проте не знає із якою справою вони пов'язані
Сьогодні у чернівецьких ЗМІ з'явилася інформація, що поліція проводить обшуки у квартирах та офісах осіб, причетних до контрабанди. Зокрема, зазначається, що одна з квартир належить родичам голови Чернівецької ОДА Олександра Фищука.
 
Згодом губернатор факт обшуків визнав, але пояснив, що не знає із якою справою вони пов’язані.
 
«Обшуки проходили, це правда. Проходили у моєї дочки та у моїх сватів. Правоохоронці сказали, що проводять обшуки у зв’язку з кримінальним провадженням, яке порушене у Тернополі. Дочка попередила правоохоронців, що вона з колишнім чоловіком на тій квартирі не проживає уже два роки. Правоохоронці провели обшук, а після того поїхали. Забрали два чи три «кнопкових» телефони, якими гралися діти. І на цьому все закінчилося. Я не спілкувався з правоохоронцями, тому мені не відомо, у зв’язку з яким кримінальним провадженням проводились обшуки», – розповів molbuk.ua Олександр Фищук.
 
У прес-службі управління захисту економіки в Чернівецькій області підтверджують інформацію, що працівники відомства проводять обшуки на Буковині, проте імена фігурантів та їх адреси в рамках слідства поки не називають.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно