Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Конкурси на заміщення вакантних посад у мерії – фейк, – Олійник


Комп’ютерний відділ міської ради очолила Тетяна Лебухорська 

У конкурсі на посаду начальника відділу комп’ютерно-технічного забезпечення міської ради, котрий відбувся 14 березня, перемогла Тетяна Лебухорська. Вона була єдиною із чотирьох претендентів, хто не мав профільної освіти.

Про свої враження від конкурсу розповів інший його учасник Андрій Олійник. За його словами, комісія із чиновників мерії, котру очолив заступник міського голови Олександр Паскар, працювала із порушеннями. Зокрема, не у всіх конкурсантів було посвідчення про вільне володіння державною мовою, однак на це закрили очі, як і на той факт, що Тетяна Лебухорська – економіст.

«Про конкурс в двох словах… Підсумок… Перевірив на собі,– конкурси на заміщення вакантних посад – то фейк. Переможець визначений наперед. Комісії байдуже на порушення законодавства, як під час оголошення конкурсу, так і під час оцінювання кандидатів, зокрема, щодо відповідності освіти посаді, а це є базова вимога. Відповідальності абсолютно ніякої. На кого зверху вказали – за того руки підняли. Так і живемо... І ще умудряємося дивуватися, що ж в нас в місті все так сумно», – написав Андрій Олійник.

Він також повідомив, що має намір оскаржити результати конкурсу у суді.
Нагадаємо, раніше чиновники мерії мали намір провести конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу комп’ютерно-технічного забезпечення міської ради у позаробочий час – о 8:30 ранку, однак, після розголосу у суспільних мережах, перенесли його на 11.30.
 
Депутат Ярослав Петришин також повідомляв, що комісія заборонила йому ставити запитання кандидатам на посаду.
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно