Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Відкритий конкурс чи роздача посад – чого сьогодні чекати від мерії?


Об 11.30 відбудеться конкурс на посаду начальника комп’ютерного відділу Ратуші 

Олексій Каспрук знову роздає посади у мерії. Цього разу йдеться про місце начальника відділу комп’ютерно-технічного забезпечення міської ради. Хоча, про людське око, конкурс все ж оголосили.
 
Як ідеться в повідомленні на офіційному сайті Ратуші, посаду готові віддати громадянину України із вищою освітою за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста чи магістра. Також необхідний стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на керівних посадах не менше 3 років чи стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах управління не менше 5 років.
Тобто від претендентів навіть не вимагають спеціальної технічної освіти, згодиться будь-яка вища.

Крім того, провести нібито прозорий конкурс мали о 8.30 ранку. Вочевидь, аби якомога менше людей могли спостерігати за його проведенням.  

До всього, посаду начальника відділу комп’ютерно-технічного забезпечення міської ради наразі вже обіймає протеже міського голови Каспрука Тетяна Лебухорська, яка, звісно ж, подала свою кандидатуру на конкурс.
 
Як добре вдається пані Лебухорській упоратися зі службовими обов’язками, демонструє нещодавня ситуація із заміною системи голосування у сесійній залі міської ради. Комп’ютерний відділ так і не зміг налагодити роботу обладнання, на яке витратили майже мільйон гривень. Система «Рада» і досі, через три місяці після встановлення, періодично дає збої, а депутатам доводиться голосувати вручну.
 
Як відомо, мер Олексій Каспрук уже не вперше призначає на високі посади у Ратуші потрібних йому людей без конкурсу. Саме таким чином отримав хлібне місце директор департаменту економіки Степан Руденко – людина без відповідного досвіду та освіти, котрого, до всього, ще й забрали в армію на другий день після призначення.
Поза конкурсом сів у крісло і нинішній директор департаменту ЖКГ Ярослав Кушнірик. Не проводили конкурс також на місце директора «Чернівціводоканалу», котре обійняв Анатолій Чабан із Рівного.
 
Зрештою, після хвилі обурення у соцмережах у Ратуші вирішили перенести конкурс на посаду начальника відділу комп’ютерно-технічного забезпечення міської ради на 11.30 14 березня. Подивитися його трансляцію можна буде на «Чернівецькому промені».
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно