Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Міська рада шукає керівників для кількох управлінь та відділів

TK Boom одяг та взуття Чернівці вулиця Ентузіастів 3

Фото: ipress.ua
У мерії зізнаються – роботи багато, заробітки невисокі 

Чернівецька міська рада шукає керівників для кількох управлінь та відділів. Вимоги до кандидатів досить суворі, а заробітків великих не обіцяють, тож просять зголошуватися активних громадян, котрі готові працювати на благо міста. Наразі у ратуші не закрито такі вакансії:

  • Начальник управління культури міської ради (кваліфікаційні вимоги – повна вища освіта з освітньо-кваліфікаційним рівнем «спеціаліст» або «магістр» за напрямком «культура і мистецтво», досвід роботи в органах місцевого самоврядування або державної служби не менше 3 років або на керівних посадах у інших сферах управління не менше 5 років, концепція бачення розвитку культури Чернівців у межах 20 сторінок).
  • Начальник відділу інвестицій та міжнародних зв’язків міської ради (кваліфікаційні вимоги – повна вища освіта за напрямками «міжнародна економіка», «фінанси і кредит», «менеджмент», «адміністрування», «управління персоналом», «іноземні мови», «міжнародні відносини», досвід роботи в органах місцевого самоврядування або державної служби не менше 3 років або на керівних посадах у інших сферах управління не менше 5 років, знання 3 іноземних мов)
  • Начальник відділу туризму міської ради (кваліфікаційні вимоги – повна вища освіта за напрямками «міжнародна економіка», «фінанси і кредит», «менеджмент», «адміністрування», «управління персоналом», «іноземні мови», «міжнародні відносини», досвід роботи в органах місцевого самоврядування або державної служби не менше 3 років або на керівних посадах у інших сферах управління не менше 5 років, знання 3 іноземних мов)
  • Директор департаменту праці та соціального захисту населення міської ради (кваліфікаційні вимоги – повна вища освіта з освітньо-кваліфікаційним рівнем «спеціаліст» або «магістр» за напрямком «соціальний захист населення», «економіка і підприємництво», «менеджмент», «право», досвід роботи в органах місцевого самоврядування або державної служби не менше 3 років або на керівних посадах у інших сферах управління не менше 5 років). 
Окрім освіти і досвіду, кандидати на посаду очільника міської культури повинні викласти своє бачення розвитку цієї галузі, а охочі зайняти крісло начальника відділу інвестицій та міжнародних зв’язків та начальника відділу туризму мають володіти трьома іноземними мовами.

– Це дуже жорстка вимога, гадаю, ми зупинимося на знанні лише англійської. Проте нею кандидати мають володіти вільно, бо доведеться їздити у відрядження за кордон, а у міської ради  немає можливості відправляти з керівником перекладача, – заявив мер Олексій Каспрук.
Термін подачі документів на посади начальника управління культури та начальника відділу туризму завершується вже цього тижня. На інші ж конкурс щойно стартував.
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно

Vlademir Tremazul 6 травня 2016 06:46
Заввідділом мерії - як чорнороб - "Mucho trabajo, poco dinero"