Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Чернівці заплатили два мільйони гривень із бюджету через неосвоєний чиновниками мерії кредит

У Ратуші існує проблема менеджменту
Минуло більше ніж два роки з того часу, як Олексій Каспрук «протягнув» на сесії міськради рішення про отримання валютного кредиту НЕФКО на заходи з енергоефективності у закладах бюджетної сфери.

Та попри хвалькуваті обіцянки міського голови, що кредит буде освоєно вчасно, через безгосподарність його підлеглих жодних робіт з утеплення шкіл, дитячих садочків та лікарень досі не розпочато, повідомляє видання «Чернівці Таймс».  

Більше того, щороку ми змушені віддавати кредиторам кошти з міського бюджету за те, що кредит не освоюється.
Про це в ефірі програми «Діалоги» на телеканалі «Чернівецькій промінь» розповів секретар Чернівецької міської радиВасиль Продан.


«Рішення по цьому кредиту приймали на першій сесії цього скликання. Це був грудень 2015 року. Депутатський корпус чітко розумів, що це не вигідно і не правильно. Рішення про зобов’язання на 200 мільйонів гривень вносили з голосу, без оприлюднення і з порушенням усіх термінів. І вже на тій стадії було чітко зрозуміло, що питання просто проштовхують.

На одній прес-конференції міській голова сказав, що 2016 року ви наші школи не впізнаєте. Зараз вже 2018 рік, а школи такі ж самі як у 2015, 2016, 2017 роках.

Ми вже декілька років говоримо, що у Ратуші існує проблема менеджменту: не має в міській раді кому реалізовувати такі проекти. Мало того, що кредит не вигідний економічно, та ще й не має кому ним займатися.
А договір був прописаний так, що у 2017 році ми заплатили два мільйони з міського бюджету тільки за те, що не вибрали і не використали кредитні кошти», – зазначив Василь Продан.
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж