Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

У Чернівцях працівник Держаудитслужби не задекларував придбану квартиру

Через це посадовцю доведеться сплатити штраф 
 
За участі прокурора Чернівецької місцевої прокуратури Шевченківський районний суд Чернівціd розглянув протокол про вчинення адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією, передбаченого ст.172-6 ч.2 Кодексу про адміністративні правопорушення України (несвоєчасне повідомлення про суттєві зміни у майновому стані).
 
Так, у березні 2017 року працівник Управління Західного офісу Держаудитслужби в Чернівецькій області придбав об’єкт нерухомого майна – квартиру, вартістю 464 тисячі гривень, що відповідно перевищує 50 прожиткових мінімумів, але повідомив Національне агентство з питань запобігання корупції  про суттєві зміни у майновому стані лише 08.12.2017 року.
 
Нагадаємо, що згідно зі ст. 52 Закону України «Про запобігання корупції» у разі отримання суб’єктом декларування доходу, придбання майна на суму, яка перевищує 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня відповідного року, зазначений суб’єкт зобов’язаний у десятиденний строк з моменту отримання доходу або придбання майна  письмово повідомити про суттєві зміни у майновому стані Національне агентство з питань запобігання корупції.
 
Зважаючи на викладене, суд визнав працівника Управління Західного офісу Держаудитслужби в Чернівецькій області винним у вчиненні правопорушення, передбаченого ст.172-6 ч.2 Кодексу про адміністративні правопорушення України, та застосував до нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу у розмірі  1700 грн.
 
Чернівецька місцева прокуратура скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж