Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Каспрук вважає, що чернівчани мають платити 5 гривень за проїзд у маршрутках

Фото: Альони Чорної
За його словами, Чернівці – чи не єдине місто, у якому досі не підвищили вартість проїзду
На думку Олексія Каспрука, Чернівці залишається чи не єдиним містом, у якому досі не підвищили вартість проїзду у маршрутках. Про це міський голова заявив сьогодні під час брифінгу.
 
«Усі наші сусіди тариф уже підняли. Ціна складає 5 гривень, хтось ввів вечірній тариф – 6 гривень. У кожному місті свої правила, тому запозичувати напряму досвід того чи іншого міста ми не можемо, адже, припустимо, у Івано-Франківську ситуація з перевізниками краща, ніж у нас, тому що вони є фізичними особами-підприємцями. У нас в основному – це підприємства, які працюють на загальній системі оподаткування, там зовсім інше податкове навантаження, навантаження на фонд заробітної плати, тощо», – зазначив Олексій Каспрук.
 
Міський голова також додав, що сьогодні відбудеться чергова зустріч виконавчого комітету з перевізниками, на якій обговорять питання підвищення тарифу.
 
 
Перевізники вимагали підвищення плати за проїзд до 5 гривень вже з 1 квітня. В іншому випадку підприємці погрожують, що маршрутки будуть їздити лише вранці та ввечері, щоби люди могли дістатися до роботи і додому. 
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж