Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Стало відомо, які вулиці у Чернівцях ремонтуватимуть у квітні

Фото: Дмитра Левченка
Чернівчан закликають контролювати поточний ремонт доріг
Поточний ремонт доріг у квітні в Чернівцях виконуватимуть комунальне підприємство МіськШеп, ТДВ «ШБУ-60», ТОВ «Будторгінвест», а також ТОВ «Зелендорбуд». Про це повідомляють на сайті Чернівецької міської ради.
 
У планових завданнях на квітень – ліквідація ямковості на 16-ти ділянках доріг, де найбільш потужний рух транспорту та є приписи патрульної поліції.
 
Зокрема, МіськШеп виконуватиме роботи на вулиці Руській (від Центральної площі до Сагайдачного), Хотинській, Головній (асфальтована ділянка), Героїв Майдану, Південно-Кільцевій, Сторожинецькій,  Винниченка, Комунальників, а також на перехрестях Дзержика-Заставнянська, Кармелюка-Винниченка.
 
Грейдеруватимуть гравійні дороги, де рухаються маршрутки, а також планують розпочати у квітні усунення пучини на Кафедральній,  Шептицького, Гагаріна.
 
ТДВ «ШБУ-60» виконуватиме поточний ремонт дороги на вул.Білоруській, Зеленій, ТОВ «Будторгінвест» – на вул. Миколаївській, ТОВ «Зелендорбуд» – на вул. Авангардній.
 
Виконавці робіт на вулицях Ізмайлівській, Калинівській, Канівській та Кармелюка ще визначаються.
 
Небайдужих чернівчан, громадських активістів, водіїв запрошують здійснювати громадський нагляд за проведенням ремонтних робіт та надавати пропозиції щодо організації робіт та їх виконання у департамент житлово-комунального господарства міської ради (тел.524049) або муніципальний контакт-центр ( 0502221580, 15-80).
 
З планом поточного дрібного ремонту проїзних частин вулиць міста в квітні 2018 року можна ознайомитися на офіційному сайті Чернівецької міської ради.
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж