Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

У Чернівцях сім'я втратила субсидію через купівлю запальнички

Органи соцзахисту населення перевіряють отримувачів субсидій, які можуть придбати товари і послуги на понад 50 тисяч гривень, або ж мають можливість поїхати на відпочинок за кордон
На Буковині один із членів сім’ї придбав запальничку на суму 100 тисяч гривень та при цьому родина отримувала субсидію на 21,50 тисяч гривень. Про це розповіли у Департаменті соціального захисту населення Чернівецької ОДА.
 
Подібний випадок стався на Заставнівщині – особа придбала продукцію компанії «Apple» за 52 тисячі гривень, отримуючи при цьому субсидію у розмірі 21 тисячі гривень.
 
Як зазначили у відомстві, органи соцзахисту населення перевіряють отримувачів субсидій, які можуть дозволити собі придбати майно, товари або послуги на понад 50 тисяч гривень, або ж мають можливість поїхати на відпочинок за кордон.
 
Так, у першому кварталі 2018 року Міністерство фінансів України дало рекомендації припинити субсидії 179 277 особам. з них за результатами перевірки призупинено переплат у 185 осіб на суму 39,5 тисяч гривень. Ця сума буде стягнута органами соцзахисту населення та повернута до державного бюджету.
 
Загалом за 2017 рік у Чернівецькій області з бюджету України профінансовано субсидій на 1,5 млрд. гривень. На Буковині правом на отримання житлової субсидії сьогодні скористалися понад 137 тисяч домогосподарств.
 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж