Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

У Чернівцях може з'явитися Почесне консульство Латвії


Олександр Фищук зустрівся з Надзвичайним та Повноважним послом Латвійської Республіки в Україні Юрісом Пойкансом

17 квітня голова обласної державної адміністрації Олександр Фищук зустрівся з Надзвичайним та Повноважним послом Латвійської Республіки в Україні Юрісом Пойкансом.

Посадовці обговорили можливість створення в Чернівцях Почесного Консульства Латвійської Республіки. Організація необхідних процедур для цього триватиме близько двох років. Олександр Фищук запевнив Надзвичайного та Повноважного посла Латвійської Республіки в Україні про максимальне сприяння органів виконавчої влади області для пришвидшення відкриття Почесного Консульства.
«Ця подія стане новими поштовхом для поглиблення співпраці між нашими країнами у різних галузях. Для нас важливий обмін досвідом у сферах освіти, медицини, туризму, а також ведення підприємницької діяльності», - підкреслив посадовець.
 

У Чернівцях може з'явитися Почесне консульство Латвії

 

Юріс Пойканс запропонував керівництву області та міста відвідати Латвійську Республіку та перейняти досвід у самоврядуванні, медицині, житлово-комунальному господарстві, будівництві об'єктів соціальної сфери, лісового господарства: 
 
«Щодо співпраці в освітній сфері, то профільні міністри України та Латвійської Республіки за останній час двічі зустрічалися щодо освітньої реформи, зокрема щодо питання національних меншин. У професійно-технічному навчанні ми намагаємося запровадити так звану «німецьку модель». Зараз працюємо над вирішенням питання трудової міграції, і знаю, що ця програма відома і на Буковині».
 
Офіційний веб-сайт Чернівецької обласної державної адміністрації
скачать dle 10.5фильмы бесплатно