Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

На проспекті Незалежності прибрали один пішохідний перехід

радіо Буковинська хвиля 100.0 FM Чернівці

Його розташування наражало людей на небезпеку
У Чернівцях закрили один пішохідний перехід на проспекті Незалежності. Зникла зебра, що була розташована навпроти колишнього тролейбусного депо, поруч із 94 будинком і впиралася прямо в зупинку громадського транспорту. Із узбіччя прибрали знак пішохідного переходу, а острівець безпеки обгородили.
 

На проспекті Незалежності прибрали один пішохідний перехід

 

Як повідомив кореспонденту promin.cv.ua радник міського голови з питань ЖКГ на громадських засадах Андрій Олійник, таке рішення схвалила постійно чинна комісія з питань організації роботи громадського транспорту та безпеки дорожнього руху. Перехід був розташований не за правилами, і наражав пішоходів на небезпеку:
«Проспект Незалежності – велика магістральна вулиця міста, на якій, за ДСТУ, переходи мають бути не менше, як за 300 метрів один від одного. Від Мікрорайону до кільця проспекту Незалежності – 600 метрів, а на ньому розташовані 6 переходів, із яких лише один врегульований. Цей перехід був небезпечний для людей, адже впирався у зупинку громадського транспорту.»
 

На проспекті Незалежності прибрали один пішохідний перехід

 

Щодо зміни інших переходів на проспекті Незалежності, модернізації світлофорами з кнопками та освітленням, то доки вирішено зачекати капітального ремонту вулиці:
«Департамент ЖКГ планує встановити світлофори з кнопкою для регулювання руху, як на вулицях Винниченка, Лесі Українки. Доки не схвалили рішення, обіцяють після капітального ремонту проспекту. Чому б не встановити їх уже та не наражати людей на небезпеку? Як дорожні знаки заважають ремонту дорожнього покриття?», - зазначив Андрій Олійник.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно