Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Майже 30 перевізників працювали на Буковині нелегально

Управління Укртрансбезпеки здійснило масштабні перевірки
Управління Укртрансбезпеки у Чернівецькій області за березень цього року перевірило 605 транспортних засобів, що виконують маршрутні пасажирські перевезення на Буковині, повідомляє Чернівецька обласна державна адміністрація.

Інспектори зафіксували 137 порушень, що полягали у недотриманні водіями робочого графіку та часу відпочинку. За цей час складено 188 актів за порушення законодавства про під час перевезення пасажирів та вантажів автомобільним транспортом.

Під час перевірок виявлено 29 нелегальних перевізників, що працювали поза межами правового поля.

Двічі працівники управління задокументували перевищення транспортними засобами нормативних вагових параметрів. Зафіксований 1 випадок безпідставної відмови в пільговому перевезенні.

На території області у березні 2018 року не виявлено порушень у веденні обліку доходів та укладенні трудових договорів із працівниками, у проведенні щозмінного медичного огляду водіїв та технічного огляду транспортних засобів.
Порушники законодавства сплатили штрафів більш ніж на 156 тисяч гривень, з яких до бюджету перераховано 13 тисяч.

З початку року всі звернення громадян щодо порушень перевізниками вимог законодавства розглянуто, окрім того враховано інформацію від інших державних органів.
 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж