Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

На Сторожинеччині браконьєр погрожував лісникам рушницею

При затримані він чинив лісівникам опір, погрожував, направляв на них заряджену зброю Вночі 25 квітня, під час проведення спільного рейду з охорони мисливських угідь, працівники єгерської служби та лісової охорони Гільчанського лісництва ДП «Сторожинецький лісгосп» затримали браконьєра на місці незаконного полювання.

Браконьєром виявився мешканець села Банилова-Підгірного Сторожинецького району. При затримані він чинив лісівникам опір, погрожував, направляв на них заряджену зброю. Проте був вимушений виконати усі вимоги єгерів та державної лісової охорони: здав карабін разом з оптичним прицілом, глушником і магазином з патронами, а також близько 40 кг м’яса незаконно добутої ним дичини, які були при ньому. 

Під тиском неспростовних речових доказів порушник визнав свій злочин. 

Учасники рейду, знаючи, в якому кварталі держлісфонду пролунав постріл, тоді ж, о другій годині ночі, зафіксували докази незаконного полювання безпосередньо на місці його здійснення, де було знайдено залишки забитої тварини – однорічної самки оленя. 

«Зараз полювання заборонене. Мисливський сезон закрито. Виявлений факт незаконного полювання у заборонений час, у забороненому місці і без дозволу на право його проведення обтяжує та обставина, що порушення відбулося на території природно-заповідного фонду, а саме – у зоологічному заказнику місцевого значення «Зубровиця». А це вже підпадає під дію ст. 248 Кримінального Кодексу, яка передбачає навіть обмеження волі. Окрім того у даному випадку було порушено ч. 1,2,3 ст. 20 Закону України «Про мисливське господарство та полювання», – зазначає головний мисливствознавець ДП «Сторожинецький лісгосп»Сергій Чистов.


Наразі співробітники Сторожинецького лісгоспу проводять розрахунок збитків, завданих браконьєром з Банилова-Підгірного. За порушення законодавства у галузі мисливського господарства та полювання у браконьєра вилучено зброю, він має відшкодувати державі збитки у 60 тис грн за вбиту самку оленя, у відповідності до затверджених законом такс, а також сплатити адміністративний штраф від ста до 200 мінімальних неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.


Прес-служба Чернівецького ОУЛМГскачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж