Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Ілюк хоче перевірити ініціаторів встановлення скульптури Благовіщення на причетність до проросійських організацій

Фото: Ігор КОНСТАНТИНЮК © Чернівецький промінь
Депутат пропонує розглянути питання встановлення скульптури після проведення громадських слухань
Голова фракції ВО «Свобода» у Чернівецькій міській раді Андрій Ілюк ініціював звернення до правоохоронних органів щодо перевірки причетності авторів петиції про встановлення скульптури Благовіщення у парку Шевченка до проросійських організацій. Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.
 
«3 травня міська рада розглянула електронну петицію про встановлення скульптури Благовіщення Архангела Гавриїла Пресвятій Богородиці в парку імені Т.Шевченка. 
Електронні петиції є інструментом безпосереднього внесення ініціатив чернівчан на розгляд депутатів міської ради. 256 чернівчан скористалися цим свої правом.
Згідно Регламенту міська рада зобов‘язана прийняти рішення щодо кожного проекту рішення, який вноситься на її розгляд. Особисто я не був ініціатором встановлення скульптури, а лише запропонував міській раді виконати свій обов‘язок та розглянути дану петицію.
Прийняття рішення про розгляд тієї чи іншої петиції не є остаточним, а носить характер про попередні наміри щодо питання порушеного у петиції.
Враховуючи думку духовенства та неоднозначну реакцію значної частини чернівчан, на наступному засіданні міської ради внесу пропозицію визначити питання встановлення скульптури виключно після проведення громадських слухань.
Також ініціюю звернення до правоохоронних органів щодо перевірки інформації поширеної деякими ЗМІ про причетність ініціаторів петиції до проросійських організацій в Чернівцях», – йдеться у дописі.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж