Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Вода у Чернівцях знову може подорожчати

Серед причин подорожчання - збільшення витрат на зарплати та зменшення обсягів реалізації У Чернівцях комунальне підприємство «Чернівціводоканал» має намір змінити чинні тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення. Про це йдеться у повідомленні на сайті «Чернівціводоканалу».

Згідно з поданими розрахунками, тарифи можуть зрости на 12,54% для підприємств водопровідно-каналізаційного господарства, які купують воду в ліцензіата НКРЕКП, і становитимуть 3,81 гривень за кубічний метр.

Для всіх інших споживачів, які отримують послугу з централізованого водопостачання, тариф зросте на 19,38% і становитиме 10,32 гривень за кубічний метр. Крім того, зазначається, що на 13,46% можуть зрости послуги з централізованого водовідведення, і вони становитимуть 5,36 гривень за кубічний метр.

У повідомленні йдеться, що серед причин зміни тарифу – зменшення обсягів реалізації, зростання витрат на оплату праці, збільшення витрат на амортизаційні відрахування, зростання вартості електроенергії та інші.

Зауваження і пропозиції з обґрунтуваннями можна надіслати підприємству за адресою: 58023, місто Чернівці, вулиця Комунальників, 5 або на e-mail: info@vodokanal.cv.ua.
 
Нагадаємо, що у Чернівцях тарифи на водопостачання і водовідведення зросли 16 березня.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж