Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Каспрук вважає законним призначення Кушнірика поза конкурсом

Вінницькій апеляційний адміністративний суд визнав незаконним це призначення

Із 10-ого травня екс-член «Партії регіонів» Ярослав Кушнірик очолив департамент економіки Чернівецької міської ради за строковим трудовим договором. Подібне кадрове рішення Олексія Каспрука викликало чимало запитань, тим паче, що сам Олексій Каспрук під час свого брифінгу зізнався, робота чиновника на посаді очільника департаменту ЖКГ його задовольняла. 
 
Однак нещодавно Вінницькій апеляційний адміністративний суд визнав незаконним кадрове призначення без необхідної конкурсної процедури Ярослава Денисовича на посаду директора департаменту житлово-комунального господарства. Тож, вочевидь, у мерії екстрено довелося розпочинати операцію «врятувати рядового Кушнірика» і зробити його головним економістом Чернівців. 
 
Тим часом, Степан Руденко, що обіймав цю посаду раніше, не звільнений, однак через службу у Збройних силах України не може виконувати свої обов'язки, пояснив мер. Залишається незрозумілим, як пан Руденко порався із посадовими обов'язками до цього часу, адже у армію його призвали ще торік у липні. Буквально за кілька днів після призначення.   
 
Також мер Чернівців заявив, що ухвалення Ярослава Денисовича на посаду директора департаменту житлово-комунального господарства є законним, міська рада продовжить наполягати на цьому в суді.
 

Каспрук вважає законним призначення Кушнірика поза конкурсом

 


скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж