Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Каспрук відмовився пояснити, чому призначив Кушнірика директором департаменту економіки


Депутати вважають, що чиновник утік із департаменту ЖКГ 
Міський голова Олексій Каспрук під час сесії відмовився пояснити, чому призначив Ярослава Кушнірика на посаду директора департаменту економіки. Із вимогою прокоментувати таке кадрове рішення до нього звернувся депутат від «Рідного міста» Володимир Бешлей.

– Проінформуйте, будь ласка, депутатський корпус та чернівчан, чому Ярослав Кушнірик 8 травня написав заяву, аби його перевели в департамент економіки, – запитав Володимир Бешлей.

Депутат наголосив, що ремонт доріг саме у розпалі, до того ж, хтось повинен наглядати за реалізацією програми «Комфортне місто». Натомість Ярослав Кушнірик банально втік із Департаменту житлово-комунального господарства, не завершивши ці проекти.
– Сьогодні ми маємо ситуацію, коли у нас аж два директори департаменту економіки, які отримують зарплату з міського бюджету, але  немає жодного директора департаменту ЖКГ, – підсумував Володимир Бешлей.
Депутат також зазначив, що Ярослав Кушнірик за освітою – інженер-фізик, тож яким боком він пасує до департаменту економіки – невідомо. Однак Олексій Каспрук пояснити своє кадрове рішення відмовився, взявшись натомість з’ясовувати, який диплом у самого Володимира Бешлея. 
– Володимир Васильович, а яка у вас освіта? Я зрозумів, що вам не вистачає Кушнірика у ЖКХ, зроблю відповідні висновки, – заявив мер, після чого закрив сесію.  

Нагадаємо, суд визнав незаконним призначення Кушнірика на посаду директора департаменту ЖКГ. У цей же час Олексій Каспрук зробив чиновника керівником департаменту економіки.

Раніше директором департаменту економіки був Степан Руденко, який мав вищу освіту за спеціальністю «Менеджмент організацій» та здобув кваліфікацію магістра з менеджменту, кандидат географічних наук. Він отримав цю посаду без конкурсу, до того ж, на ступного дня після призначення Степана Руденка забрали в армію.
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно