Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Каспрука спіймали на брехні: член виконкому спростував заяву мера


На вчорашньому засіданні виконкому не голосували питання підвищення тарифу на проїзд у маршрутках
Член виконавчого комітету Сергій Босовик впіймав міського голову Олексія Каспрука на брехні та спростував поширену проти нього інформацію.
 
Нагадаємо, міський голова на своїй сторінці у Facebook написав, що мовляв вчора за підвищення тарифу на проїзд у маршрутках проголосували двоє членів виконкому, зокрема і Сергій Босовик.
 
Насправді питання про підвищення тарифів на проїзд не виносили на голосування. Відповідний пост з відеодоказами Сергій Босовик опублікував на своїй сторінці у Facebook.
 
«Вчора 22.05.18 голосування про підвищення тарифу взагалі не було. Я мав внести свою принципову пропозицію про соціальний захист малозабезпеченого населення міста, та належну якість надання послуг перевізниками. А вже потім проект рішення ставиться на голосування в цілому, і це вже кінцевий результат», –  зазначив член виконкому.
 
Як йдеться у дописі, ще у березні Олексій Каспрук особисто дав доручення Департаменту ЖКГ підготувати проект рішення про підняття вартості проїзду до 5 гривень, а у квітні за нього голосував, проте тоді не вистачило голосів: 
«27.03.18 саме Олексій Павлович дає доручення директору ДЖКХ підготувати проект рішення на виконком про підвищення тарифу маршруткам до 5 гривень. А вже 17.04.18 року Олексій Павлович проголосував ЗА тариф 5 гривень, а саме я – утримався. І тільки завдяки моєму не голосуванню тариф не було підвищенно!». 
скачать dle 10.5фильмы бесплатно