Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Каспрук відмовився ставити на голосування пропозицію депутата Ковалюка

Богдан Ковалюк запропонував поставити на голосування питання про включення у порядок денний проекту рішення про звіт міського голови
Сьогодні на позачерговій сесії депутат Богдан Ковалюк запропонував поставити на голосування питання про включення у порядок денний проекту рішення про звіт міського голови щодо робот виконавчих органів міськради, зокрема депаратменту містобудівного комплексу та земельних відносин, проте його пропозицію було відхилено.
 
Як зазначив керівник юридичного управління міськради Олександр Шиба, згідно регламенту питання пов’язані зі звітом керівників виконавчих органів приймаються на попередній сесії і розглядаються на наступній.
 
– Ваша пропозиція суперечить регламенту міської ради. Згідно закону дається 20 днів на оприлюднення. Відзвітую, не переживайте, – додав міський голова Олексій Каспрук.
 
Опісля Богдан Ковалюк звернувся до регламентної комісії міської ради зафіксувати цей факт.
– Оскільки тут немає керівника, звертаюся до членів постійної комісії з питань регламенту та законності зафіксувати факт, коли міський голова вкотре відмовляється ставити на голосування пропозицію депутата, зловживаючи своїм становищем головуючого, – заявив депутат.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж