Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Президент УЄФА подякував Кличку за відмінну організацію фіналу Ліги чемпіонів

Це найбільша спортивна подія світового рівня, яку нелегко організувати Київ, успішно провівши фінал Ліги Чемпіонів, довів, що може організовувати заходи світового рівня. Про це заявив мер столиці Віталій Кличко коментуючи те, наскільки місто впоралося з проведенням великого футбольного свята, повідомляє портал kyivcity.gov.ua.
 
«Сьогодні я можу сказати, що все відбулося дуже добре. Так, ми хвилювалися, адже подій подібного рівня в Києві, в Україні до цього не відбувалося. Але ми доклали всіх зусиль, ретельно готувалися, і ми впоралися», – наголосив  Віталій Кличко.
 
Мер зустрівся з президентом УЄФА Александром Чеферіном і обговорив з ним підсумки проведення фіналу Ліги Чемпіонів. Александр Чеферін зазначив високий рівень організації усіх заходів. «Хотів би подякувати Києву і меру Віталію Кличку за відмінну організацію фінальних матчів Ліги Чемпіонів. Не треба забувати, що це – найбільша спортивна подія світового рівня, яку нелегко організувати. І вчора, і в попередні дні не було жодної помилки. Спасибі за все. Дякую за гостинність. Я переконаний, принаймні половина вболівальників повернуться до Києва знову», – зазначив Александр Чеферін.
 
Він також додав, якщо місто змогло прийняти таку велику подію, як фінал Ліги Чемпіонів, воно зможе організувати будь-яку подію.
 
«Фінал Ліги чемпіонів – це найбільша подія, тому ви точно зможете», – сказав президент УЄФА.
 
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж