Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

У міській «Самопомочі» – новий керівник

Ним стала доцент кафедри фінансів і кредиту ЧНУ Ірина Ткачук
Виконавчий комітет політичної партії «Об’єднання «Самопоміч» перевірив результати діяльності Чернівецької міської організації партії за 2017-й рік і визнав роботу міської організації під керівництвом Олексія Поповича незадовільною. Про це йдеться на офіційній сторінці Об’єднання «Самопоміч» Чернівецька область у суспільній мережі facebook.

Також виконком ухвалив рішення скликати збори Чернівецької міської організації «Самопомочі», аби обрати нового керівника. На перші збори діючий керівник не з’явився, тож довелося скликати їх повторно 2-го червня . У той же час Олексій Попович написав заяву про вихід із партії, і автоматично перестав бути головою міської організації «Самопомочі». На зборах переобрали весь виконавчий комітет міської організації. Керуючим справами виконкому став Андрій Канак, а головою Чернівецької міської організації політпартії «Об’єднання «Самопоміч» обрано Ірину Ткачук.
«Олексій Попович – людина, яку знають у місті, поважаю його як особистість, але міська організація під його керівництвом не розвивалася, – коментує Наталія Райлян, голова Чернівецької обласної організації політпартії  «Об’єднання «Самопоміч». – А я вже не раз наголошувала на своїх принципах: прізвища для мене не важливі, важливі результати роботи. Також досі не кінця зрозумілою залишається ситуація щодо викрадення документів із зібраними підписами щодо відкликання депутатів, які входили до складу фракції «Самопомочі» у Чернівецькій міській раді. Хочу наголосити, що документи були викрадені не з офісу «Самопомочі», а, за словами Олексія Дементійовича, з його авто, і вини партії тут не має, – наголосила Наталія Райлян.
Довідково
Ірина Ткачук – доцент кафедри фінансів і кредиту ЧНУ ім. Ю. Федьковича, заступник завідувача кафедри з наукової роботи та міжнародних зв’язків, голова Ради молодих вчених економічного факультету.
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж