Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Водоканал отримав 4,8 мільйони гривень на ремонт мереж


Депутати включили у програму «Комфортне місто» низку об’єктів із капітального ремонту аварійних ділянок водогону, мереж та обладнання

Міська рада підтримала звернення КП «Чернівціводоканал» та включила у програму «Комфортне місто» низку об’єктів із капітального ремонту аварійних ділянок водогону, мереж та обладнання на суму 4,8 мільйона гривень. Про це повідомили у прес-службі Чернівецької міської ради.

Зокрема, передбачено провести капітальний ремонт ділянки водогону «Дністер-Чернівці» діаметром 1000 мм від водопровідної насосної станції 2 підйому «Вікно» до насосної станції 3-го підйому «Шубранець» (1,3 млн.грн.), реконструкцію магістральної водопровідної мережі від вулиці Максима Рильського до вулиці Каштанової з влаштуванням насосної станції підкачки води багатоповерхової житлової забудови по вулиці Хотинській, №45-49 (1,2 млн.грн. ), а також капітальний ремонт обладнання для регулювання тиску на водопровідних камерах на вулиці Володимира Комарова та на проспекті Незалежності (1,5 млн.грн.), капітальний ремонт водопроводу діаметром 400 мм ив районі РКНС -1 на вул. Південно-Кільцевій та всасуючого напірного водопроводу на підземному водозаборі «Біла» (разом 800 тис.грн.) 
 
Окрім того, міська рада підтримала пропозицію передбачити КП «Міськсвітло» придбання автовишки вартістю 1,5 млн.грн. 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно