Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Спортивний майданчик у чернівецькій гімназії №1 так і не завершили

Договір із підрядником довелося розірвати 
У Чернівецькій гімназії №1 будівництво спортивного майданчика зупинилося, хоча об’єкт мали здати в експлуатацію до 24 травня, повідомляє ТРК «Буковина».  

Саме тоді Ярослав Городенський, директор департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин чернівецької міської ради повідомив фірму-підрядника про намір  розірвати договір через те, що об’єкт не був вчасно зданий в експлуатацію. 3 липня підряднику надіслали повідомлення про припинення угоди.

Майданчик у гімназії №1 почали ремонтувати торік у листопаді. Кошти на будівництво виділили з державного бюджету. Після цього провели тендер, участь у якому взяли два підрядника. Можливість виконувати роботи отримала компанія  «ТРАДЕКС».
 
– За проектом, майданчик вартував мільйон гривень. На цю суму оголосили тендер. Підрядник зменшив ціну до 800 тисяч, щоб виграти. Тому що інший учасник надав більшу суму грошей. А надалі він зрозумів, що за ці кошти не зробить однозначно. І він вніс зміни в проект, збільшив майданчик, але зменшив по роботам. Це мав бути багатофункціональним майданчик, футбол, волейбол, баскетбол, – зазначила член виконавчого комітету Чернівецької міської ради Наталя Фрунзе.

6 жовтня 2017 підрядник отримав 30% авансу, а це понад 200 тисяч гривень  і розпочав роботи. Підприємство обіцяло об’єкт здати в експлуатацію до завершення навчального року.

Директор підприємства «ТРАДЕКС», Костянтин Подольський відмовився від інтерв’ю. Але у телефонній розмові чоловік розповів, що майданчик завершений на 70%. За його словами, роботу не продовжують бо департамент містобудівного комплексу не розрахувався за виконані попередні роботи, а ще  зобов’язав облаштувати прилеглу територію біля майданчика. Цього у проекті немає.
– Невиконання робіт це чисто суб’єктивний їхні внутрішні проблеми. Кошти усі були, – заявив директор департаменту містобудівного комплексу та земельних Чернівецької міської ради Ярослав Городенський.

Під час самого будівництва спортивного майданчика технікою було зруйновано асфальтове покриття у дворику школи.
Зі слів посадовця, найближчим часом відбудеться тендер на продовження будівництва спортивно майданчика у чернівецькій гімназії №1.
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж