Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Каспрук боїться назвати дату відкриття садочка у Ленківцях

Його збудували із порушенням будівельних норм 
Дитячий садочок у Ленківцях розпочали будувати ще два роки тому. Здати цей важливий для віддаленого мікрорайону об’єкт в експлуатацію Олексій Каспрук обіцяв ще у жовтні торік.

До приміщення уже були завезені всі необхідні меблі і садочок мав розпочати свою роботу. Однак, виявилося, що будівля не відповідає протипожежним вимогам, через що представники МНС не дають дозвіл на прийняття садочка в експлуатацію, пише «Чернівці Таймс».
 
У свою чергу, Олексій Каспрук не вбачав у цьому жодних проблем і стверджував, що проект пройшов усі необхідні експертизи. Однак, згодом був змушений визнати, що претензії пожежників є обґрунтованими. Тепер, для застереження всіх порушень, на які Каспрук закривав очі два роки поспіль, міській раді доведеться виділити чималу суму з бюджету.

А сам міський голова став обережнішим у  своїх висловах і не готовий назвати дату, коли нарешті садочок буде зданий в експлуатацію.
«Як тільки закінчать, так і здадуть», – повідомив на своєму брифінгу Каспрук, і висловив сподівання, що це станеться цього року.
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж