Чернівецький Промінь логотип

Реклама
blago благо Чернівці Буковина

Гройсман підтримав план Ляшка із припинення контрабанди

Реклама
ЖК Uptown Будівельна компанія Ярко Ярковиця Чернівці Буковина

Очільник Кабміну дав доручення профільним відомствам ретельно перевірити весь ліс Реклама

На засіданні уряду прем’єр-міністр Володимир Гройсман  висловився на підтримку законопроекту Радикальної партії про криміналізацію контрабанди і звернувся до Президента із закликом підписати його якомога скоріше.

Про це повідомляє прес-служба РПЛ.

«Усі, хто має стосунок до контрабанди, мають бути покарані. Я підписав висновок з проханням підписати закон про кримінальну відповідальність за контрабанду лісу. Цей закон був внесений Олегом Ляшком і підтриманий парламентом. Наш висновок є абсолютно позитивний. Я розраховую на те, що він буде підписаний і введений в дію. Таким чином ми зможемо реально притягувати до кримінальної відповідальності за контрабанду і вирубку лісів», – підсумував прем’єр-міністр.

Очільник Кабміну дав доручення профільним відомствам ретельно перевірити весь ліс, який останнім часом вивозили з України. Таким чином голова уряду розпочав реалізацію плану Ляшка та його команди по припиненню контрабанди.
«Я пропоную наступне: Держаудитслужба, ДФС, Нацполіція, Держгеокадастр мають почати ретельні перевірки господарської діяльності всіх лісгоспів країни з конкретними даними про накладні: хто підписував, відвантажував, яка митниця і який митник оформлював, через який пункт пропуску проходила контрабанда. Сьогодні буде звернення до наших партнерів з ЄС про надання доступу до інформації про те, який ліс заїжджав на територію ЄС. Тобто ми знатимемо, що виїхало звідси і що заїхало туди. Таким чином ми побачимо, що звідси виїжджали дрова, туди заїжджав ліс-кругляк», – наголосив чиновник.

Раніше лідер Радикальної партії жорстко відреагував на дослідження європейських експертів про обсяги контрабанди лісу-кругляка з Україні і закликав це припинити.

«Це дослідження показує, що треба робити масштабні висновки. Перше - з України йдуть величезні обсяги контрабанди. Це означає, що програє легальна економіка, легальний виробник і українці програють, адже втрачають робочі місця. Друге - всю цю контрабанду кришує влада, вони заробляють мільярди на контрабанді, обкрадаючи українців. Третє – наші європейські партнери закривають очі. Вони роблять вигляд, що контрабанди немає, а з України везуть дрова. Насправді у Європу привозять необроблений ліс, який вони переробляють і потім продають нам меблі 100 разів дорожче. І четверте, ключове - потрібні радикальні заходи, щоб це припинити. Криміналізація контрабанди, перевірка накладних, контроль за кожним потягом, який йде з України. Від цього залежать не тільки робочі місця для наших людей. Це боротьба за майбутнє нашої країни - чи буде в нас ліс, чи наші діти побачить його тільки на картинках», – зазначив Ляшко.

Також політик доручив своєму заступнику з економічних питань Віктору Галасюку зустрітись із очільником ДФС Мирославом Проданом, щоб обговорити план припинення контрабанди.скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
13:26
«Укрзалізниця» облаштує дитячий вагон на рейсі до Чернівців
12:42
У Чернівецькому та Вижницькому районах оголосили відбій повітряної тривоги
12:20
У Чернівецькій області оголосили повітряну тривогу
12:05
На Буковині проведуть в останню путь військовослужбовця Володимира Новака
10:51
У Дністровському районі оголосили повітряну тривогу
10:00
На Буковині прощаються з полеглим військовим Віталієм Білоножко
09:26
У Чернівцях мешканці будинку на Скальда скаржаться на забиту каналізацію
20:57
Неділя на Буковині буде спекотною: прогнозують до 30° тепла
19:41
Потяг між Києвом та Кишиневом курсуватиме щоденно
18:56
У Чернівцях та області оголосили відбій повітряної тривоги
18:33
У Чернівцях та області оголошено повітряну тривогу
18:04
Серце зупинилося просто в лікарні: на Закарпатті медики повернули до життя жінку
16:57
Горіла квартира та авто: за добу на Буковині сталося 5 надзвичайних подій
ФОТО
15:54
Понад 15 вулиць у Чернівцях до ночі залишися без води: список
14:57
На Буковині автівка збила велосипедиста: чоловіка госпіталізували
13:51
Живі статуї та музика: у центрі Чернівців проведуть фестиваль вуличного театру
АНОНС
12:58
У парку імені Шевченка триває ремонт скейт-майданчика
11:45
На Буковині чоловік зберігав і продавав наркотичні та психотропні речовини
10:05
Сьогодні у Чернівцях та області прогнозують до 30° тепла
09:25
Буковина прощається з відважним Героєм Валентином Боднарюком
23:43
У Дорошівцях на узбіччі спалахнула BMW: рятувальники ліквідували пожежу
ВІДЕО
23:28
Залишалися вірні військовій присязі: на Буковині попрощалися із загиблими воїнами
ВІДЕО
23:03
Аварія на Героїв Майдану: мотоцикліст зіткнувся із «Renault Duster»
ВІДЕО
22:45
Ведмідь залишив кабана без обіду на кордоні з Румунією
ВІДЕО
22:33
На Буковині ліквідували нарколабораторію, яка забезпечувала психотропами всю країну
ВІДЕО
22:05
Башту колектора кондитерської фабрики "Буковинка" підірвали: осколки пошкодили вікна будинку
ВІДЕО
21:52
Буковинця підозрюють у грабежі магазину в Чернівцях: він під вартою
20:31
У Чернівцях 25 червня презентують книгу «Про Чернівці, поки несуть каву»
19:34
У Сторожинецькій громаді випускники з 200 балами на НМТ отримають по 10 тисяч гривень
18:10
У Чернівецькому національному університеті зросла вартість навчання
17:44
У парку Шевченка в Чернівцях оселилася качка з з каченятами
ФОТО
17:21
У Чернівцях хірурги видалили зі шлунка дитини клубок волосся
17:13
Футболіст Данило Гончарук залишає команду "Буковини"
16:35
У Чернівцях завалили бетонну трубу фабрики "Буковинка": удар чуло пів міста
ВІДЕО
16:05
У Чернівецькій області жителям трьох сіл перекриють газ на добу
Усі новини