Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Радикальна партія має намір ініціювати відставку уряду

Фото: informator.news
Якщо Гройсман не внесе до парламенту законопроект про підвищення зарплат і пенсій Підвищення зарплат та пенсій популізмом вважають тільки ті, хто не знає як живуть прості українці. Так відповів на звинувачення голови уряду Володимира Гройсмана лідер фракції Радикальної партії Олег Ляшко, повідомляє прес-служба політичної сили.  
 
«Півмільйона українців живуть на пенсію 947 гривень. Нехай прем’єр-міністр, який вважає вимогу про підвищення пенсій популізмом, проживе на ці копійки хоч місяць. Це неможливо. А людям ще треба і ліки купити. Вони заходять в аптеку, як в музей – серце хватає і одразу на кладовище. Тому ми вимагаємо підняти оці так звані соціальні пенсії, також зробити перерахунок пенсій людям, які мають по 30-40 років стажу і отримують півтори тисячі гривень на місяць. Я вважаю злочином не підвищувати зарплати і пенсії, тримати українців жебраками, перетворити таку квітучу країну на побирачку в усьому світі», – наголосив політик.
 
 

Олег Ляшко впевнений, що кошти на підвищення зарплат і пенсій знайти можна, якщо радикально поміняти економічну політику держави.
 
«Якщо прем’єр-міністр не знає де взяти гроші на підвищення зарплат та пенсій, то я йому підкажу. Хай проведе детінізацію економіки та почне боротьбу з контрабандою на митниці. Так можна знайти мінімум 3 мільярди доларів на рік. А зараз високопосадовці, які «кришують» контрабанду, кладуть ці мільярди собі в кишені. Інші джерела для підвищення зарплат і пенсій – контроль за трансфертним ціноутворенням та реструктуризація внутрішніх зобов’язань. Загалом можна знайти 50-60 мільярдів гривень, щоб спрямувати їх на зарплати та пенсії», – пояснив парламентар.
 
Тому фракція Радикальної партії вимагає від уряду невідкладно внести на розгляд парламенту законопроект щодо підвищення доходів українців.
 
«Якщо Гройсман не внесе до парламенту законопроект про підвищення зарплат і пенсій, команда Радикальної партії ініціюватиме відставку цього уряду. Я їм дам, паразітам, популізм. Хай піднімають зарплати та пенсії», – підсумував Ляшко.
 
 
 
 
 
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж