Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Інвестори скандальної забудови на Рівненській невдовзі зможуть заселитися у придбані квартири

Фото: bukovyna.tv
Департамент містобудівного комплексу зобов’язали здати будинок в експлуатацію до кінця вересня
На черговій сесії Чернівецької міської ради депутати затвердили проект договору, який стосується завершення будівництва шостої секції скандального довгобуду на вулиці Рівненській, 10.

Зокрема, згідно з договором, забудовник повинен буде сплатити частину вартості добудованої шостої блок-секції (під’їзду) будівлі в розмірі 8% від загальної площі.

Частку вираховуватимуть за кошторисною вартістю забудови, а не за опосередкованою ціною Міністерства регіонального будівництва, як це було раніше.

Крім того, виконкому рекомендували присвоїти адреси квартирам власників, які подали до міської ради усі необхідні документи та підтвердження сплати за житло. Водночас, департамент містобудівного комплексу та земельних відносин повинен буде здати в експлуатацію будівлю до кінця вересня.

За пропозицією Володимира Бешлея, депутати взяли на контроль цей процес. Відтак, на вересневій сесії співробітники ДМБК мають прозвітувати про готовність забудови до здачі в експлуатацію.
 
Нагадаємо, суперечки щодо будівництва на вулиці Рівненській, 10 тривали 4 роки, внаслідок чого інвестори, які вклали гроші у житло, не мали змоги заселитися у власні оселі.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж