Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Василь Продан розповів, на яких вулицях асфальтове покриття може замінити бруківку

Фото: molbuk.ua
На його думку, бруківку варто залишити лише у центральній частині міста
Секретар Чернівецької міської ради Василь Продан розповів про проблему з брукованими вулицями. На його думку, бруківку треба залишити виключно в центральній частині міста.

– Натомість, скажімо, на ділянці вулиці Руської від Січових Стрільців до Сагайдачного від бруківки можна відмовитися. Руська вкрита асфальтом до вулиці Січових Стрільців і від Яремчука до Центральної площі, – сказав Василь Продан у програмі «Пряма відповідь» на телеканалі «Чернівці».

Крім того, секретар назвав вулиці, на яких перш ніж міняти покриття, замінять мережі. Зокрема, це та ж таки вулиця Руська на ділянці від Січових Стрільців до Сагайдачного, а також Щербанюка та Шевченка. Останню після заміни мереж планують знову укласти бруківкою.
 
За словами Василя Продана, відновлення мереж та покриття на вулицях Щербанюка і Шевченка – питання 2019–2020 років. Не виключено, що щодо Щербанюка буде прийнято рішення відновити покриття без заміни мереж. Адже із новими підземними комунікаціями це буде тривалий та дорогий процес, який обійдеться у 50 мільйонів гривень. Натомість, просто заміна покриття вартуватиме 4 мільйони гривень.  
 
– Може варто витратити 4 мільйони, але щоб люди нормально пересувалися вулицею. Так, можливо за рік доведеться розривати у 2–3 місцях асфальт. Але це краще, ніж чекати на нормальну дорогу на вулиці від 2 до 5 років та витратити на неї кілька десятків мільйонів, – заявив Василь Продан.
 
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж