Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Чернівецька чудотворна ікона отримала особливий статус від Папи Римського

Ікона «Надія Безнадійним» допомагає жінкам,  які не можуть народити дітей
Чудотворна ікона Матері Божої «Надія Безнадійним», що у катедральному соборі Успіння Пресвятої Богородиці УГКЦ на вулиці Руській, з липня  ікона  отримала особливий статус. Папа Римський Франциск надав їй повний відпуст. Тобто, з цього часу  всі, хто молиться перед Матір’ю Божою Чернівецькою, отримуватимуть прощення гріхів. Але для цього є кілька умов. Про це пише журналістка Наталя Фещук для RISU.

Ікона «Надія Безнадійним»  прославилася  завдяки тому, що допомагає жінкам,  які не можуть народити дітей. Вона ощасливила не одне подружжя  народженням довгоочікуваної дитини. Після молитви перед Богородицею у Чернівцях, за свідченнями, багато пар отримують  зцілення від безпліддя.

Чернівецька чудотворна ікона отримала особливий статус від Папи Римського

 


З огляду  на ці та  інші чудесні приклади – радість материнства, оздоровлення, інші дари та благодаті – у березні цього року єпископ Чернівецької єпархії УГКЦ Йосафат (Мощич) надіслав спеціального листа-прохання у Ватикан. А на початку липня прийшла відповідь.
 
У листі з Риму,  зокрема,  йдеться:
«Для  збільшення релігійності вірних та для спасіння душ, силою повноважень,  наданих їй Святішим Отцем Франциском за Божим провидінням Папою, на уважні прохання, представлені  Його Преосвященством Йосафатом (Мощичем), єпископом Чернівецьким,  з небесних скарбів Церкви милостиво уділяється та надається  можливість отримати всім вірним та кожному зокрема  повний відпуст та прощення усіх гріхів у катедральному храмі Чернівців Успіння Пресвятої Богородиці. Відпуст також можна жертвувати як надолуження за душі вірних, що перебувають в чистилищі…».
Чернівецька чудотворна ікона отримала особливий статус від Папи Римського
«Відпуст – це прощення перед Богом дочасної кари за гріхи, провина яких уже стерта у сповіді, – пояснює владика Йосафат Мощич. – Часто люди,  посповідавшись у тяжких гріхах,  забувають, що їх треба ще й виправляти. Звичайно,  краще  це зробити тут,  на землі, ніж вже в іншому житті, у вогні чистилища, нести за них покуту.  Так ось,  повний відпуст,  який людина отримує, це властиво не що інше,  як те, що загладжується ця тимчасова кара чи покута, яку людина ще мала би тут, за цього життя, понести. Особисто я  в день моєї інтронізації на єпископську катедру у Чернівцях отримав  підтвердження,  що ікона – дійсно чудотворна. Лив дощ, а всі готувалися урочисто зустріти Патріарха Святослава, готувалася  процесійна хода  священиків, єпископів… Я  став перед іконою і  просто, по-дитячому,  попросив, щоби дощ припинився. І за десять хвилин він повністю перестав падати. Але найбільш цікавими є свідчення людей, які пишуть на адресу нашого собору і розповідають, які дива трапилися у їхньому житті завдяки нашій іконі «Надія Безнадійним».

Відпуст надаватиметься всім людям, які каються у гріхах, прийдуть до сповіді, приймуть святе Причастя та відвідають як паломники чудотворну Ікону Чернівецьку.

А наприкінці перед нею помоляться  в намірах Святішого Отця молитву «Отче наш», «Богородице Діво» та «Символом віри».
Відпуст уділятиметься прочанам  кожної третьої суботи місяця під час наших нічних молитв-чувань (початок в 21.00), які традиційно відбуваються у катедральному соборі. А також  у всі  свята, які присвячені Діві Марії,  та на  Святого Апостола Юди Тадея і Стрітення Господнього.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж