Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Чернівчанам розкажуть, як писати ікони


Зустріч відбудеться сьогодні, у п'ятницю, 17 березня  о 19:00 в Соборі Успіння Пресвятої Богородиці УГКЦ (вул. Руська, 28)
Іконописна школа «Радруж» зі Львова запрошує на відкриту зустріч-розмову про ікону «Слово і образ». Що таке ікона і чому вона займає таке важливе місце у Церкві? Як «читати» ікону» і про що вона нам може розповісти?  Ікона як мистецький твір.  Ікона й іконописець.  Українська ікона ХIV-XVI ст. Про це чернівчанам розкажуть: 
  • Тарас Тимо, викладач богослов'я Українського католицького університету;
  • Уляна Креховець, художник- іконописець, викладач Іконописної школи «Радруж».
Зустріч відбудеться сьогодні, у п'ятницю, 17 березня  о 19:00 в Соборі Успіння Пресвятої Богородиці УГКЦ (вул. Руська, 28). 

«Наша основна мета – допомогти людям самим написати ікону , - розповідає Тарас Тимо. - Загалом, це не можливо зробити за один день, для цього потрібно в середньому тиждень. Ми розповідаємо про ікону, а той, хто вже вирішив, що він хоче її написати, то для таких людей й існує наша іконописна школа.  Щоб люди могли визначитися, ми і  проводимо презентації. Наші презентації будуть зі слайдами. Також ми продемонструємо готові ікони, які написали викладачі та учні нашої школи. А ще ми привезли таку навчальну дошку, вона розграфлена, яка показує етапи малюванння ікони. Навчання у самій школі платне, але школа забезпечує всіма матеріалами, які складають фактично левову частку в оплаті. Під час написання ікони ми використовуєво винятково природні барвники». 
Іконописна школа «Радруж»  Українського католицького університету діє з 2005 року і навчає пистати  ікони за давньою традиційною технікою яєчної темпери, беручи за зразок  західноукраїнську ікону XIV - XVI ст.
 
Навчання відбувається у форматі стаціонарної програми, сертифікатної програми (по суботах та у час відпусток), літніх шкіл та майстерень.
На сьогоднішній день у Школі навчається близько 50 студентів різного віку та поперднього професійного досвіду.


скачать dle 10.5фильмы бесплатно